Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Aktualności

Rak Piersi — sympozjum naukowe

Data: 1 sierpnia 2018

Serdecznie zapraszamy do udziału w jesiennym spotkaniu Rak Piersi — sympozjum naukowe, które będzie połączone z Breast Cancer Group Meeting działającej przy European Organisation for Reasearch and Cancer Therapy. Spotkanie odbędzie się w dniach 14–15 września 2018 roku w Warszawie. Szczegółowe informacje oraz program dostępne na stronie: www.sympozjumrakapiersi.viamedica.pl

więcej Rak Piersi — sympozjum naukowe

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w siódmym już spotkaniu Vilnius-Gdansk Meeting on Hypertension, Kidney Disease and Cardiovascular Protection, które odbędzie się w Gdańsku 28 września 2018 roku.

więcej OBRADY POLSKO-LITEWSKIE 7th Vilnius-Gdansk Meeting on Hypertension

Konferencja Terapie Innowacyjne

Data: 18 lipca 2018

W dniach 21–22 września 2018 w Jastrzębiej Górze odbędzie się Konferencja Terapie Innowacyjne.

więcej Konferencja Terapie Innowacyjne

Gazeta AMG 2018, tom 28, nr 7

Data: 12 lipca 2018

Zapraszamy do zapoznania się z nowym numerem Gazety AMG. Wszystkie artykuły on-line są dostępne bezpłatnie na stronie czasopisma>>

więcej Gazeta AMG 2018, tom 28, nr 7

Serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu bezpłatnych konferencji szkoleniowych „Pneumonologia i nie tylko. State-of-the-art 2018” poświęconych aktualnym problemom współczesnej pneumonologii i alergologii. Wydarzenia będą miały charakter interaktywny z nastawieniem na przekazywanie praktycznej wiedzy pomocnej w codziennej praktyce lekarskiej.

Więcej informacji>>

więcej Pneumonologia i nie tylko. State-of-the-art 2018

III Konferencja CARDIOLIPID

Data: 11 lipca 2018

Zapraszamy Państwa na III Konferencję CARDIOLIPID oraz II Jesienne Spotkanie Sekcji Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, które odbędą się w dniach 12–14 października 2018 roku w Gdyni.

Przewodniczący Komitetu Naukowego: prof. dr hab. n. med. Krzysztof J. Filipiak, dr n. med. Marcin Barylski.
Konferencja została objęta patronatem merytorycznym Sekcji Farmakoterapii Sercowo-Naczyniowej Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Więcej informacji>>

więcej III Konferencja CARDIOLIPID

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w IV Konferencji Postępy w diabetologii, która odbędzie się w dniach 1920 października 2018 roku w Krakowie.

Przewodniczący Komitetu Naukowego: prof. dr hab. n. med. Maciej Małecki.

Konferencja została objęta patronatem merytorycznym przez Polskie Towarzystwo Diabetologiczne.

Więcej informacji>>

więcej IV Konferencja Postępy w diabetologii

Właśnie ukazał się 6 w tym roku numer czasopisma "Ginekologia Polska". Dostęp do artykułów on-line jest bezpłatny. Zachęcamy do odwiedzenia strony czasopisma>>

więcej "Ginekologia Polska" 2018, tom 89, nr 6

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w Kongresie Naukowym Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, który odbędzie się w dniach 13–15 września w Warszawie na stadionie PGE Narodowy. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że prezydium zarządu PTGiP ustaliło hasło przewodnie kongresu: „Zdrowa kobieta naszym celem i przyszłością”. Kongresowi towarzyszyć będzie wiele wydarzeń dodatkowych, np. sesja prac studenckich oraz doroczne Sympozjum Naukowe Polskiego Towarzystwa Medycyny Rozrodu i Embriologii. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym programem kongresu i warsztatów oraz z wydarzeniami towarzyszącymi na stronie www.kongresptgp.pl

więcej XXXIII Kongres Naukowy Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników

Ukazał się właśnie nowy numer czasopisma „Endokrynologia Polska”. Zachęcamy do zapoznania się m.in. z pracami oryginalnymi, przeglądowymi i opisami przypadków.

Strona czasopisma>>

więcej "Endokrynologia Polska" 2018, tom 69, nr 3