Masz wyłączoną obsługę języka JavaScript lub używasz starej wersji odtwarzacza Flash Player firmy Adobe. Pobierz najnowszy odtwarzacz Flash Player.

Aktualności

Ukazał się nowy numer "Forum Medycyny Rodzinnej", oficjalnego czasopisma Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, które jest redagowane przez wybitnych specjalistów z różnych dziedzin medycyny.

więcej Forum Medycyny Rodzinnej 2012, tom 6, nr 2

Dostępny jest już nowy numer oficjalnego czasopisma Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Jest to półrocznik recenzowany o charakterze naukowo-edukacyjnym, adresowany zarówno do seksuologów, psychiatrów i urologów, jak również do szerokiego grona lekarzy stykających się w codziennej praktyce z problemami z zakresu seksuologii.

więcej Seksuologia Polska 2011, tom 9, nr 2

Ukazał się 1 numer z 2012 roku czasopisma "Endokrynologia, Otyłość i Zaburzenia Przemiany Materii". Czasopismo ma charakter naukowo-edukacyjny i jest oficjalnym pismem Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością.

więcej Endokrynologia, Otyłość i Zaburzenia Przemiany Materii 2012, tom 8, nr 1

Forum Nefrologiczne 2012, tom 5, nr 1

Data: 17 kwietnia 2012

Ukazał się nowy numer "Forum Nefrologiczne", oficjalnego czasopisma Polskiego Towarzystwa Nefrologicznego.

więcej Forum Nefrologiczne 2012, tom 5, nr 1

Kardiologia Polska 2012, tom 70, nr 4

Data: 12 kwietnia 2012

Ukazał się najnowszy numer miesięcznika "Kardiologia Polska", oficjalnego czasopisma Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

więcej Kardiologia Polska 2012, tom 70, nr 4

"Journal of Transfusion Medicine" jest kwartalnikiem wydawanym przez Instytut Hematologii i Transfuzjologii w Warszawie, w którym publikowane są prace poglądowe, prace oryginalne oraz kazuistyczne (opisy przypadków).

więcej Journal of Transfusion Medicine 2012, tom 5, nr 1

Ukazał się nowy numer "Diabetologii Klinicznej". Pismo to powstało w wyniku połączenia naukowych założeń czasopisma "Diabetologia Doświadczalna i Kliniczna" oraz praktycznych aspektów "Diabetologii Praktycznej".

więcej Diabetologia Kliniczna 2012, tom 1, nr 1

Nowotwory 2012, tom 62, nr 1

Data: 7 kwietnia 2012

Dwumiesięcznik będący oficjalnym organem Polskiego Towarzystwa Onkologicznego i Centrum Onkologii —Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie oraz czasopismem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej.

więcej Nowotwory 2012, tom 62, nr 1

Ukazał się nowy numer dwumiesięcznika "Pneumonologia i Alergologia Polska", oficjalnego pisma Polskiego Towarzystwa Chorób Płuc oraz Instytutu Gruźlicy i Chorób Płuc.

więcej Pneumonologia i Alergologia Polska 2012, tom 80, nr 2

Opublikowano numer czasopisma "Endokrynologia Polska", oficjalnego pisma Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego, ukazującego się od 1949 roku.

więcej Endokrynologia Polska 2012, tom 63, nr 1